Neden SCK?

Merhaba ve hoş geldiniz!

Sizi aramızda görmekten heyecan duyuyoruz. Öne çıkan özelliklerimiz:

Yirmi Yılı Aşkın Uzmanlık: 2001 yılında kurulan ECTN endüstrisine eşsiz bir özveri ve bilgi birikimi ile liderlik ediyoruz.

Çok Sayıda Afrika Ülkesi için Resmi Temsilci: Birçok Afrika ülkesiyle olan doğrudan bağlarımız, üst düzey, tanınmış bir ortakla çalıştığınız anlamına gelir.

Hızlı Onay: En gurur verici özelliklerimizden biri! Doğrudan bu ülkelerle çalıştığımız için onay süreçleri haftalar içinde değil günler içinde sağlıyoruz. Uzun bekleyişlere elveda deyin!

Çeşitli Külterel ve Yetenekli Ekip: 4 dilde akıcı 30’dan fazla profesyonelden oluşan ekibimiz, sorunsuz iletişim ve birinci sınıf hizmet sağlar.

Güven inşa etmek bizim önceliğimizdir. Uzun yıllara dayanan geçmişimiz, doğrudan ortaklıklarımız ve hızlı hizmete olan bağlılığımız, ECTN ihtiyaçlarınız için bizi en iyi seçim haline getirmektedir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Birlikte çalışmaktan ve iş ihtiyaçlarınızı desteklemekten heyecan duyuyoruz.

image

Başvurunuzla ilgili güncellemeleri hızlı bir şekilde almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • E-posta adresimiz sck@scktr.com ✉️ E-postaların %92’sine 1 saatten daha kısa sürede yanıt veriyoruz.
  • Whatsapp numaramızda +90 216 366 17 99
  • Telefon görüşmesi en az tercih ettiğimiz yoldur, ancak sizinle konuşmaktan mutluluk duyarız. Numaramız +90 216 366 17 99

Saygılarımızla,

image

2002’den bu yana dünya çapındaki global nakliyatçılara ve nakliyecilere hizmet veriyoruz.

Comments are disabled.